BudMad

Kontakt:
59-300 Lubin
ul. Wójta Henryka 45
tel./fax +76 841 56 08
tel. kom. 605 053 376
              695 945 447
GG: 35305284
e-mail: biuro@dachypolska.pl
Blachodachówka  Blacha trapezowa  Panel dachowy  Akcesoria i obróbki  Tytan - Cynk i Miedź  Dachówka ceramiczna  Dachówka cementowa  Gonty  Papy 
Okna dachowe  Rynny PVC i Stal  Rynny tytan-cynk i miedź  Folie  PROMOCJA MIESIĄCA  Deklaracje, gwarancje, katalogi

BLACHODACHÓWKA
Blachodachówki firmy Transblach


Blachodachówka KORRA

KORRA jest to nowoczesna blachodachówka wysokiej jakości. Produkowana w zróżnicowanej palecie kolorów.Spełniająca wysokie oczekiwania klientów pod względem estetycznym jak i też wytrzymałościowym. Wykonywana jest z blachy powlekanej o grubości 0,50 mm cynkowanej ogniowo.

Niewielki ciężar około 5 kg i szybki montaż blachodachówki KORRA to zalety, które można wykorzystać podczas budowy nowych obiektów oraz remoncie i wymianie starego pokrycia.


Blachodachówka KIARA

Blachodachówka KIARA wykonywana jest na nowoczesnej linii sterowanej komputerowo.Wykonywana jest z blachy powlekanej o grubości 0,50 mm cynkowanej ogniowo co daje jej niezwykłą wytrzymałość. Moduł dachówki 350 mm do złudzenia przypomina tradycyjną dachówkę ceramiczną. Blacha dachówkowa oferowana jest w bogatej palecie kolorów RAL.

Zabezpieczona jest folią jonizującą chroniącą przed ewentualnymi uszkodzeniami. KIARA przeznaczona jest do budynków w których estetyka i wygląd mają ważną rolę. KIARA zapewnia wspaniały i niepowtarzalny wygląd dachu na długie lata. Wysoką jakość wyrobu potwierdza 10 letnia gwarancja oraz aprobaty techniczne ITB.


Blachodachówka SEGMENT

System blachodachówki SEGMENTOWEJ to wysokiej jakości pokrycie dachowe, przeznaczone do wszelkiego rodzaju dachów. Ze względu na niewielką wagę, znakomicie nadaje się do zastosowania nawet na starych więźbach dachowych, dla których inne rodzaje pokryć są za ciężkie.Całość systemu skonstruowana jest tak aby maksymalnie uprościć montaż, zachowując przy tym wysoką jakość i małą ilość odpadu. Z tego względu blachodachówka SEGMENTOWA produkowana jest w modułach o wymiarach 410 x 1110 mm, a każdy moduł mocowany jest od czoła.

Małą ilość odpadu, uzyskuje się dzięki szczególnym wymiarom modułu, jest częstym, choć nie jedynym powodem stosowania tego pokrycia na dachach o skomplikowanej architekturze połaci. Blachodachówka wykonana jest z wysokogatunkowej blachy stalowej obustronnie powlekanej warstwą cynku.

Tak przygotowana blacha jest ponadto zabezpieczona warstwą gruntu reaktywnego, składającego się z kopolimerów akrylowych i roztworów chlorowo - fosforanowego. Warstwę podkładową stanowi farba poliestrowa proszkowa typu POLVERIT 20, która następnie pokryta jest powłoką farby poliestrowej nawierzchniowej typu POLVERIT 40. Tego rodzaju pokrycia, stosowane od wielu lat w naszej strefie klimatycznej, wykazały się szczególną odpornością na warunki atmosferyczne oraz trwałością kolorów. Dzięki kompletnemu zestawowi akcesoriów i obróbek dekarskich, a także elastyczności firmy, która jest w stanie wykonać nietypowe obróbki według indywidualnych potrzeb klienta.


Blachodachówka PANEL
SPRZEDAŻ RATALNACopyright © DACHY POLSKA Sp. z o.o. • Wszelkie prawa zastrzeżoneCreated by A.J.