BudMad

Kontakt:
59-300 Lubin
ul. Wójta Henryka 45
tel./fax +76 841 56 08
tel. kom. 605 053 376
              695 945 447
GG: 35305284
e-mail: biuro@dachypolska.pl

    Firma DACHY POLSKA Sp. z o.o. zalicza się do grona niedużych lecz prężnie rozwijających się firm, powstała jako przedsiębiorstwo realizujące inwestycje budowlano-montażowe.

    Dysponujemy zasobem wykwalifikowanych podwykonawców, co pozwala na sprawne i kompleksowe wykonanie budowy. Budujemy z materiałów własnych lub powierzonych. Współpracujemy aktywnie z klientami od etapu wyboru projektu po gotowy obiekt. Na podstawie projektu sporządzamy kosztorys. Cenowo podejmujemy się zmierzyć z każdą konkurencją na rynku.

    Dużą zaletą jest doskonała organizacja pracy i odciążenie inwestora w załatwianiu jakiegokolwiek materiału potrzebnego do realizacji przedsięwzięcia. Współpracujemy z inwestorami, kładącymi duży nacisk na jakość wykonywanych przez nas usług. Nasz cennik dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego Klienta, zgodnie z zasadą "Klient nasz Pan".

    Jesteśmy młodzi, kreatywni i ambitni. Gwarantujemy wysoki poziom wykonania usług, zadowolenia i miłą współpracę. Podejmujemy się nietypowych zleceń wykonywanych zgodnie z projektem lub wg aspiracji i wyobraźni Klienta. Jesteśmy dyspozycyjni i dostosowujemy się do potrzeb naszego kontrahenta.

    Prowadzimy działania wykonawcze i koordynujące związane z całością przebiegu zleconej nam inwestycji lub określonego zakresu robót. Naszym standardem jest najwyższa jakość wykonywanych prac i satysfakcja Inwestora.

    Firma ciągle rozwija się i inwestuje w swoją wiedzę, innowacyjność, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od technologii poprzez materiały, kończąc na poradach projektanckich. Oferujemy generalne wykonawstwo w ramach realizacji robót remontowych i wykończeniowych


SPRZEDAŻ RATALNACopyright © DACHY POLSKA Sp. z o.o. • Wszelkie prawa zastrzeżoneCreated by A.J.